-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вироби з металу
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013681-a
Завершена
150 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b8f55ce092294f54a2350b1613836d76
Внутрішній номер закупівлі:
30272401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013681-a
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
У разі, коли в державного замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для державного замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, та унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: виникнення обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій або збройної агресії Російської Федерації проти України
Обґрунтування умови застосування:
У разі, коли в державного замовника виникла нагальна потреба (існує об’єктивна, документально підтверджена необхідність у здійсненні закупівлі, зумовлена непередбачуваними для державного замовника обставинами, що не залежать від його рішень, дій чи бездіяльності, та унеможливлюють дотримання строків для проведення відкритих торгів або застосування електронного каталогу в разі закупівлі товару) здійснити закупівлю, зокрема, але не виключно в разі: виникнення обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій або збройної агресії Російської Федерації проти України
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Болт 5N6X250-2, М12,0*50мм
Кількість
225 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Шайба плоска 7D12-2, ЦБ М12
Кількість
619 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Гайка 6012-2, ЦБ М12
Кількість
405 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Навіси гаражні ф20х117мм
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Ланцюг з короткою ланкою D6мм
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Сітка кладочна, армопояс D2,8мм 110*110мм 1*2м
Кількість
25 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Болт 5N6X260-2, М12,0*60мм
Кількість
150 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Кутик 50х50мм, 4,0 мм, 6 м
Кількість
49 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Лист г/к 3 мм 1250*2500мм
Кількість
6 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Полоса 50мм, 6м
Кількість
4.5 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Труба профільна 40х40 мм, 1,8/2,0 мм, 6 м
Кількість
4.5 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Арматура D12мм
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Труба профільна 40х20 мм, 2,0 мм, 6 м
Кількість
26 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Сітка 40х40х5,0 мм (1000х1550)
Кількість
60 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЦУРКАН АЛЛА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2209017842
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
150 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f93ccf6730d465184ca5c196b320b0d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013681-a-a1
Постачальник:
ЦУРКАН АЛЛА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2209017842
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
319-ПЗ
Сума договору:
150 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Болт 5N6X250-2, М12,0*50мм: 8.00000 UAH без ПДВ
Шайба плоска 7D12-2, ЦБ М12: 7.74000 UAH без ПДВ
Гайка 6012-2, ЦБ М12: 4.00000 UAH без ПДВ
Навіси гаражні ф20х117мм: 49.00000 UAH без ПДВ
Ланцюг з короткою ланкою D6мм: 75.00000 UAH без ПДВ
Сітка кладочна, армопояс D2,8мм 110*110мм 1*2м: 76.00000 UAH без ПДВ
Болт 5N6X260-2, М12,0*60мм: 12.00000 UAH без ПДВ
Кутик 50х50мм, 4,0 мм, 6 м: 979.00000 UAH без ПДВ
Лист г/к 3 мм 1250*2500мм: 2 386.90000 UAH без ПДВ
Полоса 50мм, 6м: 506.12000 UAH без ПДВ
Труба профільна 40х40 мм, 1,8/2,0 мм, 6 м: 802.00000 UAH без ПДВ
Арматура D12мм: 44.00000 UAH без ПДВ
Труба профільна 40х20 мм, 2,0 мм, 6 м: 638.00000 UAH без ПДВ
Сітка 40х40х5,0 мм (1000х1550): 837.00000 UAH без ПДВ
Шайба плоска 7D12-2, ЦБ М12: 7.74000 UAH без ПДВ
Гайка 6012-2, ЦБ М12: 4.00000 UAH без ПДВ
Навіси гаражні ф20х117мм: 49.00000 UAH без ПДВ
Ланцюг з короткою ланкою D6мм: 75.00000 UAH без ПДВ
Сітка кладочна, армопояс D2,8мм 110*110мм 1*2м: 76.00000 UAH без ПДВ
Болт 5N6X260-2, М12,0*60мм: 12.00000 UAH без ПДВ
Кутик 50х50мм, 4,0 мм, 6 м: 979.00000 UAH без ПДВ
Лист г/к 3 мм 1250*2500мм: 2 386.90000 UAH без ПДВ
Полоса 50мм, 6м: 506.12000 UAH без ПДВ
Труба профільна 40х40 мм, 1,8/2,0 мм, 6 м: 802.00000 UAH без ПДВ
Арматура D12мм: 44.00000 UAH без ПДВ
Труба профільна 40х20 мм, 2,0 мм, 6 м: 638.00000 UAH без ПДВ
Сітка 40х40х5,0 мм (1000х1550): 837.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.09.2026 13:00
Статус:
Підписаний