-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013669-a
Завершена
51 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
1576157ed3d24f188f9d585dead3c153
Внутрішній номер закупівлі:
30272388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013669-a
Замовник:
СЛОБОДОБОЛЕХІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ДМИТРА КВЕЦКА ВИТВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23804273
-
Адреса:
77530, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Слобода-Болехівська, вул.Шевченка, будинок 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лунів Оксана Ігорівна 380961604012,380689935880 slobodabolschool@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
51 680.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях19 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів та дітей Слободоболехівської гімназії імені Дмитра Квецка
Кількість
931 штука
Період постачання
до 25.09.2026
Місце постачання
77530, Україна, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Слобода-Болехівська, вул.Шевченка, будинок 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП РОШКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301309019
-
Адреса:
77564, Україна, Івано-Франківська область, с. Сенечів, вулиця Центральна, будинок 12
Ціна пропозиції
51 680.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee7f23a81ac84c97a221c9866a24faf3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013669-a-a1
Постачальник:
ФОП РОШКО ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3301309019
-
Адреса:
77564, Україна, Івано-Франківська область, с. Сенечів, вулиця Центральна, будинок 12
Номер договору:
12/26
Сума договору:
51 680.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 15.10.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний