-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013667-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
16 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f0a76fa94d1d4a8294cdffa94b1a5d82
Внутрішній номер закупівлі:
30272390
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013667-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромакін Михайло Анатолійович +380440000000 michael02061998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 18:40 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 18:40 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 18:40 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 666.67 послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ