• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ

Оголошено тендер

20 000.00 UAH
Номер: cfe30dcb427048a5acf53cd25681027e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-02-016943-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з обслуговування джерела безперебійного живлення у складі будівлі спеціального призначення в м. Київ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.09.2026 18:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума20 000.00 UAH