-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дахового покриття, частини будівлі КНП ЦПМД Великомостівської міської р...×-
Капітальний ремонт дахового покриття, частини будівлі КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська, 25
- ID: UA-2026-08-31-013422-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246594
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42108962ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та вет...×-
ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)
- ID: UA-2026-08-31-013420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246590
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012154ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай код ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-013415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246588
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Шатрищанська від кафе "Ялинка" до виїзду з міста м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246587
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-013412-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246584
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №19 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22556979ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зубна паста- ID: UA-2026-08-31-013411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246583
ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190484ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від в'їзду на колишні гаражі КЕЧ до будинку №62 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246582
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мопи для системи Vermop (код ДК 021:2015 39520000-3 Готові текстильні вироби)- ID: UA-2026-08-31-013409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246581
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали реєстраціійні- ID: UA-2026-08-31-013408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246580
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38485788ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013407-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246579
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559040ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Черніївського ліцею Івано-Фр...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 11 класів Черніївського ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013406-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246578
ЧЕРНІЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562852ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
35821000-5-Прапори- ID: UA-2026-08-31-013405-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246577
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-08-31-013404-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246576
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень- ID: UA-2026-08-31-013402-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246575
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради ЄДРПОУ: 20566560ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для уч...×-
Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371
- ID: UA-2026-08-31-013403-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246574
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-