• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:33110000-4: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (Система рентгенівська флюороскопічна)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)

4 500 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
22
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: efb4c6d11e764850831135b411555e0b
Внутрішній номер закупівлі: 30246590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013420-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Баркалов Дмитро Андрійович 380573430655 3388.ionx@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 22:09 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 22:09 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 22:09 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 500 000.00 Система рентгенівська флюороскопічна