-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013403-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
9 015.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
05
год
58
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8cdf6240ea264fd3977eb51fa931244d
Внутрішній номер закупівлі:
30246574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013403-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 015.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 22:04 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 22:04 - 10.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 22:04 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 015.00 Малоцінні предмети та інвентар для національної збірної команди України з брейкінгу для участі у IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх у м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 3371