• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Капітальний ремонт дахового покриття, частини будівлі КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська, 25

Завершена

7 891 922.50 UAH без ПДВ
Номер: 5cf4e81dd5f74282a70758fcca2070fd
Внутрішній номер закупівлі: 30246594
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013422-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Львівської області
Контактна особа: Кушнір-Шмельова Оксана Богданівна +380976701684 centrpmd.vmosty@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-07-30-009890-a
Очікувана вартість: 7 891 922.50 UAH без ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дахового покриття, частини будівлі КНП ЦПМД Великомостівської міської ради м. Великі Мости, вул. Львівська, 25
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2027
Місце постачання 80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, Львівська, 25 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Ройко Галина Василівна
Ціна пропозиції 7 891 922.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 22:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 157feb9eb6414c03968df4aab75f4ae8
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013422-a-a1
Постачальник: Фізична особа підприємець Ройко Галина Василівна
Номер договору: 38-26
Сума договору: 7 891 922.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2027 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
rtf
дог. ціна.rtf
pdf
Договір 38-26.pdf
docx
Договір 38-26.docx
rtf
дод 4.rtf
pdf
Додатки1_2_3_4.pdf