-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональні пристрої)- ID: UA-2026-09-02-013850-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272576
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 45751498ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла на об'єкті, що знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Пат...×-
Поточний ремонт санвузла на об'єкті, що знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
- ID: UA-2026-09-02-013848-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272575
КЗ "Запорізький обласний спортивний ліцей" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 26530675ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво- ID: UA-2026-09-02-013849-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272574
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція ( 03142500-3 Яйця )- ID: UA-2026-09-02-013845-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272572
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 М.ГАЙСИН ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21726853ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; НК 031...×-
ДК 021:2015: 33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; НК 031:2024 Z120210 Інструменти для ендоскопії ЛОР-органів; НК 024:2023 – 45084 Набір діагностичний офтальмологічний/отоларингологічний
- ID: UA-2026-09-02-013847-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272571
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Оболонського району міста Києва ЄДРПОУ: 23379143ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мембрана карбюратора- ID: UA-2026-09-02-013840-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272570
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "СТАДІОН "АВАНГАРД" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30104399ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-02-013844-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272569
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль, крупа манна, ДК 021:2015 15620000-0 - Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-02-013843-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272568
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03190277ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради- ID: UA-2026-09-02-013839-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272567
ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20551357ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2026-09-02-013841-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272566
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №71 Львівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 23887394ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут ппр 20- ID: UA-2026-09-02-013842-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272565
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання водонагрівача електричного для Шевченківської гімназії Миколаївської сільської р...×-
Придбання водонагрівача електричного для Шевченківської гімназії Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
- ID: UA-2026-09-02-013835-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272564
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 43956126ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-02-013838-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272562
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-02-013836-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272560
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання- ID: UA-2026-09-02-013837-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272559
Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова ЄДРПОУ: 14163438ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -