-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла на об'єкті, що знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013848-a
Завершена
99 703.41
UAH без ПДВ
Номер:
a71957eb5e83461ebdd2f47b921e0e41
Внутрішній номер закупівлі:
30272575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013848-a
Замовник:
КЗ "Запорізький обласний спортивний ліцей" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26530675
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Подтиннік Катерина Сергіївна +380612240014 0507coder@zapisp.com http://www.zapisp.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
п.11 постанови 1178 Для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Очікувана вартість:
99 703.41 UAH без ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт санвузла на об'єкті, що знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кожемякіна Христина Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3247111115
-
Контактна особа:
Кожемякіна Христина Володимирівна +380987255220
-
Адреса:
69098, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Чарівна, буд. 155, кв.233
Ціна пропозиції
99 703.41 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 19:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f351cb99d9f5477f927e6faafecfe7c4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013848-a-a1
Постачальник:
ФОП Кожемякіна Христина Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3247111115
-
Адреса:
69098, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Чарівна, буд. 155, кв.233
Номер договору:
1
Сума договору:
99 703.41 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Поточний ремонт санвузла на об'єкті, що знаходиться за адресою: м.Запоріжжя, вул. Патріотична, 7: 99 703.41000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний