• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради

Завершена

398 520.00 UAH без ПДВ
Номер: b67d62ac9666496096e2dc8620a2ab7f
Внутрішній номер закупівлі: 30272567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013839-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Христина Красуляк +380678807693 zch17if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 398 520.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 5940 послуга
Період постачання до 14.09.2026
Місце постачання 76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, м. Івано-Франківськ, вул. Набережна імені Василя Стефаника, 16А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШАНС МАР'ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Ціна пропозиції 398 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 19:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d4c2c75afe884862acb8605a4ef55dcb
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-013839-a-a1
Постачальник: ШАНС МАР'ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Номер договору: 27
Сума договору: 398 520.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:41
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР 27.pdf