-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54) 9клас (у 6-ти частинах) (авт. Масол Л.М.) ( з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013095-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246269
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка д/люка; Ручка дверна- ID: UA-2026-08-31-013094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246268
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчал...×-
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби, деталізований код ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари Лот №1 «Надання комплексних послуг з організації та проведення серії навчальних тренінгів «Сортування відходів – кроки до чистого довкілля» для вчителів територіальних громад Надбужжя»
- ID: UA-2026-08-31-013090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246263
Добротвірська селищна рада Шептицького району Львівської області ЄДРПОУ: 04374128ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-013086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246261
ГОШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565738ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення- ID: UA-2026-08-31-013087-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246260
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання за адресою с-ще Донець.- ID: UA-2026-08-31-013085-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246259
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна; змазка- ID: UA-2026-08-31-013084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246258
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соляна кислота (розчин водний)- ID: UA-2026-08-31-013082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246256
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (вимикач; розетка, бокс на чотири автома...×-
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (вимикач; розетка, бокс на чотири автомати та інше)
- ID: UA-2026-08-31-013056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246255
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на с...×-
Послуги з поточного ремонту (встановлення, монтаж та підключення гідравлічної системи на сідельний тягач Mercedes-Benz Actros 3345 LS 6x4 (VIN №W1T96342710869877) для забезпечення сумісності та роботи з низькорамним напівпричепом TAD TUR 45-3 (VIN №Y69T45MWYT9C49031) за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-08-31-013081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246254
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чорнило WWM Canon GI-490- ID: UA-2026-08-31-013080-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246253
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43954244ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою за кодом ДК...×-
Контейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою за кодом ДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
- ID: UA-2026-08-31-013079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246252
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЛЬХОВЕЦЬ" ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44334364ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-013078-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246250
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Підпечерівського Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, с.Підпечери, вул. Січових стрільців, 8
- ID: UA-2026-08-31-013073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246249
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок»...×-
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-013076-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246248
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -