-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою за кодом ДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013079-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
666 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
16
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
15499d87a9f94eba8ed0cd52b8ae7d7d
Внутрішній номер закупівлі:
30246252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013079-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЛЬХОВЕЦЬ" ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44334364
-
Адреса:
48431, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н, село Трибухівці, вул.Горішня, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія ВИНЯРСЬКА +380672086125 44334364@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:36 - 08.09.2026 06:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴666 666.67 Контейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою