-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою за кодом ДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
1475168738ae42a9b1782d2409bc8c06
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015470-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЛЬХОВЕЦЬ" ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44334364
-
Адреса:
48431, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н, село Трибухівці, вул.Горішня, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЛЬХОВЕЦЬ" ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44334364
-
Адреса:
48431, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н, село Трибухівці, вул.Горішня, будинок 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контейнер для сміття сталевий оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою за кодом
ДК 021:2015 код 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 20:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Контейнер для сміття сталений оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Контейнер для сміття сталений оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою «Для паперу»
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Контейнер для сміття сталений оцинкований ємністю 1100л. із сферичною кришкою «Для скла»
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТрибухівська
Сума800 000.00 UAH