-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72250000-2 – Послуги, пов’язані із системами та підтримкою.- ID: UA-2026-09-01-007522-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254366
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування "Кременчуцька" ЄДРПОУ: 41318879ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
батарейки- ID: UA-2026-09-01-007551-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254365
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування приладів обліку тепла- ID: UA-2026-09-01-007550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254364
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізована охорона об'єкта- ID: UA-2026-09-01-007538-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254363
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з р...×-
Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
- ID: UA-2026-09-01-007531-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254362
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 32863684ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
частини до освітлювального обладнання- ID: UA-2026-09-01-007544-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254361
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" МАМАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44159123ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект підвісної стелі типу «Армстронг» з встановленням- ID: UA-2026-09-01-007541-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254359
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 153 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834003ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-01-007537-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254358
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролети тканинні- ID: UA-2026-09-01-007532-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254357
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14030985ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт та перевіркою акті...×-
Роботи зі здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт та перевіркою актів виконаних робіт (форми № КБ-2в) по об’єкту: «Нове будівництво захисної споруди хххххххххххххххххх» (ДК 021: 2015 – 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-01-007535-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254356
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЦЕВІ ДОРОГИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 42698149ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Порошок пральний, мило, чистяще та інші товари для чищення ( ДК 021:2015:39830000-9 - Пр...×-
Порошок пральний, мило, чистяще та інші товари для чищення ( ДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення )
- ID: UA-2026-09-01-007569-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254355
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремон...×-
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок )
- ID: UA-2026-09-01-007525-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254354
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табличка внутрішня для потреб університету- ID: UA-2026-09-01-007523-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254353
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 43937407ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого...×-
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №11 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-09-01-007524-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254352
ЛІЦЕЙ № 11 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20550369ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба для бетонних підлог АК-11 сіра 5 кг- ID: UA-2026-09-01-007529-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254350
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЄДРПОУ: 02928261ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -