-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007531-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
41 300.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
27
хв
38
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1e3957e9cf32468fb66833f38fd5f623
Внутрішній номер закупівлі:
30254362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007531-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
41 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:00 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:00 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:00 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 300.00 Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )