• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )

Оголошено тендер

49 560.00 UAH
Номер: 819c9676eaa54657ae8224c7f070bc8b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009222-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 49 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з метрологічної повірки лічильників обліку холодної води (50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 01.09.2026 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 560.00 UAH