-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок )
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007525-a
Завершена
497 949.05
UAH з ПДВ
Номер:
f00b80aa40aa4f399e9002626ddb75cc
Внутрішній номер закупівлі:
30254354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007525-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
00000, Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петрова Уляна Андріївна 380487276369 nxkz@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Номер оголошення проведених відкритих торгів з особливостями: №32470572, UA-2026-07-03-009998-а від 03.07.2026
Очікувана вартість:
497 949.05 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписНа 30 (тридцятий) календарний день
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписВиконавець зобов’язаний приступити до надання послуг протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання письмової заявки від Замовника, яка вважається дозволом на надання послуг та є підтвердженням готовності Замовника до приймання наданих послуг. Термін надання послуг з моменту отримання Заявки Замовника - до 31.12.2026 року (включно).
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях122 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів (ДК 021:2015-50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок )
Кількість
751 одиниця
Період постачання
до 31.12.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВКП «ІВІК-ЮГ» У ВИГЛЯДІ ТОВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31327248
-
Адреса:
65091414, Україна, Одеська область, Одеса, Комітетська буд. 8/10
Ціна пропозиції
497 949.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
afb8d6ce279046c5870d415e1d256bc4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-007525-a-a1
Постачальник:
ВКП «ІВІК-ЮГ» У ВИГЛЯДІ ТОВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31327248
-
Адреса:
65091414, Україна, Одеська область, Одеса, Комітетська буд. 8/10
Номер договору:
ОД/НАС-26-512НЮ
Сума договору:
497 949.05 UAH з ПДВ
Сума договору:
414 957.54 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний