• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №11 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))

Завершена

574 200.00 UAH без ПДВ
Номер: c4d58d53fee94af1a48f7e1d36f640de
Внутрішній номер закупівлі: 30254352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007524-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ № 11 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олеся Петришин +380509175916 super-olesya0309@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 574 200.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55320000-9 - Послуги з організації харчування (послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №11 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 8272 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 76018, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, Лепкого 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТРИШКАЛЮК МАРІЯ МИХАЙЛІВНА
Ціна пропозиції 574 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:01
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ec85054916364b2ca2f12849f4854222
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-007524-a-a1
Постачальник: ТРИШКАЛЮК МАРІЯ МИХАЙЛІВНА
Номер договору: 1
Сума договору: 574 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:52
Статус:
Підписаний
PDF
МЕНЮ 11Обіди (2).PDF
pdf
обгрунтування 1-11.pdf
pdf
обгрунтування ФОП.pdf
PDF
МЕНЮ 11Сніданки (3).PDF