-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани, клапан бойлера- ID: UA-2026-09-03-005014-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278455
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до автомобіля- ID: UA-2026-09-03-005005-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278452
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Парищенського ліцею Надвірнянської міськ...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Парищенського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-09-03-004999-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278451
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензопила MS250 40 см та комплектуючі частини- ID: UA-2026-09-03-005000-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278450
КЗ "Навчально-тренувальний центр національного спротиву "Сокіл" Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45333314ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та...×-
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Опорного закладу Городоцького ліцею №4 за адресою м. Городок вул. Київська, 20
- ID: UA-2026-09-03-004998-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278449
ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-004983-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278445
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТУРБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУРБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21723820ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для підготовки до опалювального сезону (крани, вентилі, клапани та подібні пристрої...×-
Товари для підготовки до опалювального сезону (крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-004988-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278442
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай (ДК 021:2015: 15860000-4 — Кава, чай та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-03-004982-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278439
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для друку- ID: UA-2026-09-03-004981-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278437
Центр надання соціальних послуг Згурівської селищної ради ЄДРПОУ: 44047315ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB...×-
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
- ID: UA-2026-09-03-004989-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278433
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-03-004973-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278432
Вище професійне училище №14 м. Коломиї ЄДРПОУ: 05536573ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціа...×-
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
- ID: UA-2026-09-03-004972-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278431
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти,...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти, трійники)
- ID: UA-2026-09-03-004980-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278430
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
целюлозні паперові рушники 3-складання- ID: UA-2026-09-03-004974-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278429
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідкі цвяхи- ID: UA-2026-09-03-004984-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278428
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44086553ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -