• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364

Завершена

24 990.00 UAH з ПДВ
Номер: 5c4cbbf0b7fc448f953fd962ab465ffd
Внутрішній номер закупівлі: 30278433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004989-a   
Замовник: Військова частина 9971
Контактна особа: Бурдейна Наталія 380994698503 NMBurdeina@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-13-006741-a
Очікувана вартість: 24 990.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 44769, Україна, Волинська область, Пархоменкове На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДРУЧКОВСЬКИЙ СЕРВІС"
Ціна пропозиції 24 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e44d58dced8c44baad65fc74aa1926f9
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-004989-a-a1
Постачальник: ТОВ "ДРУЧКОВСЬКИЙ СЕРВІС"
Номер договору: 518-26
Сума договору: 24 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 20 825.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364: 24 990.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 518-26 від 31.08.2026.pdf
p7s
sign.p7s