-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
Оголошено тендер
24 990.00
UAH
Номер:
a6b5fa12f2ff4b34b0bba50dfb69711e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014218-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
24 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з проведення заміни переднього вітрового скла кабіни екскаватор-навантажувача JCB 4CX-Sitemaster, 2025 року випуску, заводський № JCB4CX4WKS3567364
Примітки:
згідно пп. 6 п. 13 "Відмінено відкриті торги через відсутність учасників процедури закупівлі" UA-2026-08-13-006741-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Службова записка №06.2/73139/26-Вн від 31.08.2026
-
Дата публікації:
31.08.2026 17:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума24 990.00 UAH