• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів Парищенського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)

Завершена

645 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 0d8816894d2a46888bb0e4e3bd433764
Внутрішній номер закупівлі: 30278451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004999-a   
Замовник: ПАРИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександра Марцінковська 380689904198 parischeZOSH@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-013687-a
Очікувана вартість: 645 600.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
організація харчування учнів 1-4 класів Парищенського ліцею Надвірнянського району
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 3422 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 78426, Україна, Івано-Франківська область, с. Парище, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 77 А На карті
організація харчування учнів 5-11 класів Парищенського ліцею Надвірнян
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 6136 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 78426, Україна, Івано-Франківська область, с. Парище, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 77 А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зьола І.
Ціна пропозиції 645 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 11:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: acd37c437b954d78ada419e3c72f33b6
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-004999-a-a1
Постачальник: ФОП Зьола І.
Номер договору: 2\26
Сума договору: 645 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ЄДРПОУ Зьола І.М..pdf
pdf
Договір на харчування 2 26 від 28.08.26.pdf