-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Парищенського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено тендер
645 600.00
UAH
Номер:
b4f21f8924f142c3bb690ac31d6210cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-006311-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПАРИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559637
-
Адреса:
78426, Україна, Івано-Франківська область, с. Парище, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 77 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАРИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559637
-
Адреса:
78426, Україна, Івано-Франківська область, с. Парище, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 77 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
645 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Парищенського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 11:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей : придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб ’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-013687-a
-
Дата публікації:
03.09.2026 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
організація харчування учнів 1-4 класів Парищенського ліцею Надвірнянського району
Кількість
3422 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
організація харчування учнів 5-11 класів Парищенського ліцею Надвірнян
Кількість
6136 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума548 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНадвірна
Сума97 200.00 UAH