• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труби, муфти, трійники)

Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 12:00)

223 386.71 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
16
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c0aa55cd22cd4f92afdf746effd933a8
Внутрішній номер закупівлі: 30278430
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-004980-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Дворецький Віктор Євгенійович 380363661169 DvoVY@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 223 386.71 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 11:44 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 11:44 - 19.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 11:44 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴223 386.71 труби, муфти, трійники