-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011616-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244904
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шини- ID: UA-2026-08-31-011626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244902
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення до унітазу пластик- ID: UA-2026-08-31-011618-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244899
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкребок кухонний ,серветки для прибирання ,губка для миття посуду (ДК 021:2015 39220000-0...×-
Шкребок кухонний ,серветки для прибирання ,губка для миття посуду (ДК 021:2015 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-011619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244895
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-011617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244894
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги (чергування) 3-ох автомобілів швидкої медичної допомоги з бригадою для невідкладно...×-
Послуги (чергування) 3-ох автомобілів швидкої медичної допомоги з бригадою для невідкладної допомоли та медичного облсуговування (ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні) для проведення веломарафону «GranFondo».
- ID: UA-2026-08-31-011620-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244893
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран та сифон до умивальника- ID: UA-2026-08-31-011622-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244891
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи- ID: UA-2026-08-31-011613-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244890
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з постачання гарячої води- ID: UA-2026-08-31-011614-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244889
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська ф...×-
Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська філія за напрямками «Організація та проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями та видами вимірювань» та «Організація та проведення калібрування засобів вимірювальної техніки за видами вимірювань»
- ID: UA-2026-08-31-011610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244886
ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 04725970ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011605-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244885
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послугу з орг...×-
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послугу з організації презентації українських кінопроєктів у межах Baltic Sea Docs)
- ID: UA-2026-08-31-011612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244884
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 41801670ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015: 15870000-7 «Заправки та приправи»- ID: UA-2026-08-31-011609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244881
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 391131...×-
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
- ID: UA-2026-08-31-011599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244880
ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем опалення- ID: UA-2026-08-31-011602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244879
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -