-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська філія за напрямками «Організація та проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями та видами вимірювань» та «Організація та проведення калібрування засобів вимірювальної техніки за видами вимірювань»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011610-a
Завершена
208 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
bc099a2b455b4b08b1bfd716554f20f2
Внутрішній номер закупівлі:
30244886
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011610-a
Замовник:
ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04725970
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Чорноморська, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Давтян Геворг Деренікович +380963774397 td1@sm.od.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
208 980.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підвищення кваліфікації спеціалістів ДП «Одесастандартметрологія» Миколаївська філія за напрямками «Організація та проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки за категоріями та видами вимірювань» та «Організація та проведення калібрування засобів вимірювальної техніки за видами вимірювань»
Кількість
22 послуга
Період постачання
до 31.03.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ННЦ "Інститут метрології"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568325
-
Контактна особа:
Скляров 111
-
Адреса:
Україна, Харківська область
Ціна пропозиції
208 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
78da9d494c78494aaffabbcedb422e66
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011610-a-a1
Постачальник:
ННЦ "Інститут метрології"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568325
-
Адреса:
Україна, Харківська область
Номер договору:
19/3089-01-26
Сума договору:
208 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
174 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний