-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011599-a
Завершена
178 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
a1843d9e346645149b8dc62c33830d6c
Внутрішній номер закупівлі:
30244880
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011599-a
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-20-009540-a Лот 2
Очікувана вартість:
178 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях62 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Диван офісний (тип 1)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Стільці шкільні
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Крісло офісне (тип 1)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Крісло офісне (тип 2)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Стілець класичний, універсальний
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Диван офісний (тип 2)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВТОРГАЛЬЯНС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44368105
-
Контактна особа:
Самсонкін Євгеній Олександрович 380635844782 Yevhenii.samsonkin@gmail.com
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, Софії Русової, буд. 8
Ціна пропозиції
178 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c8497e5a5e648a2b2df4b7fde81d735
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011599-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВТОРГАЛЬЯНС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44368105
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, Софії Русової, буд. 8
Номер договору:
272
Сума договору:
178 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
148 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний