-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Оголошено тендер
178 200.00
UAH
Номер:
c002535dcc884431b9644291562b5ece
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012538-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485417
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
178 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Примітки:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолом’янський
Сума178 200.00 UAH