-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011613-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому за номенклатурою. Якщо в технічній специфікації міститься посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, у разі якщо таке посилання є необхідним*, то слід розуміти у значені «або еквівалент», який не гірший/кращий за своїми показниками та функціональними властивостями, придатний до аналогічного застосування (використання за призначенням)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
1 004 027.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
45
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bae990c584294c8c9b1b9b57d0ca19cc
Внутрішній номер закупівлі:
30244890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011613-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 004 027.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:24 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 004 027.67 ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи