-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи
Оголошено тендер
1 204 833.20
UAH
Номер:
a8705f497bd147738a46678410843b69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013633-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 204 833.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДСП ламінована, ДВП ламіноване, крайки, цвяхи
Примітки:
Відповідно до пункту 14 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 №1082 – коди ДК 021:2015: 44191300-8 «Деревностружкові плити», 44191400-9 «Деревноволоконні плити», 44192000-2 «Інші різні конструкційні матеріали», 44192200-4 «Цвяхи»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 17:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДСП ламінована 18 мм (Дуб сонома)
Кількість
1785.16 метр квадратний
Період постачання
до 20.10.2026
ДСП ламінована 18 мм (Яблоня локарно)
Кількість
75.34 метр квадратний
Період постачання
до 20.10.2026
ДСП ламінована 18 мм (Венге магія)
Кількість
97.12 метр квадратний
Період постачання
до 20.10.2026
ДСП ламінована 18 мм (Бук світлий)
Кількість
150.69 метр квадратний
Період постачання
до 20.10.2026
ДСП ламінована 18 мм (Попелястий)
Кількість
11.59 метр квадратний
Період постачання
до 20.10.2026
ДВП ламіноване 2,5 мм (біле)
Кількість
394.11 метр квадратний
Період постачання
до 20.10.2026
Крайка ПВХ 42х2 мм
Кількість
140 погонний метр
Період постачання
до 20.10.2026
Крайка ПВХ 22х2 мм
Кількість
1400 погонний метр
Період постачання
до 20.10.2026
Крайка ПВХ 22х0,6 мм
Кількість
6440 погонний метр
Період постачання
до 20.10.2026
Цвяхи 1,6х25 мм ДСТУ
Кількість
16 кілограм
Період постачання
до 20.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 (загальний фонд, спеціальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 204 833.20 UAH