-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у Макарівському ліцеї- ID: UA-2026-09-01-007603-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254451
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова...×-
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація, згідно ДК 021:2015 код 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
- ID: UA-2026-09-01-007604-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254449
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емалі, фарби, грунт антикорозійний- ID: UA-2026-09-01-007601-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254447
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 31886847ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланк (ф 122/0- 110шт; ф 063-2/0- 500шт-; ф 025/0-200шт; ф 095/0-200шт; ф 086/0-100шт)- ID: UA-2026-09-01-007615-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254445
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Викачка і вивіз рідких нечистот (ДНЗ с. Бережани)- ID: UA-2026-09-01-007613-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254443
Управління освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради ЄДРПОУ: 40385478ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамки для монтажу накладної LED панелі- ID: UA-2026-09-01-007609-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254442
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)- ID: UA-2026-09-01-007605-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254441
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi...×-
Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi укриття, вул. Верховинна, 91 у Святошинському районі м. Києва (додаткові роботи)
- ID: UA-2026-09-01-007611-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254440
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ" ЄДРПОУ: 39408088ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозді...×-
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
- ID: UA-2026-09-01-007607-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254438
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-007606-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254435
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-007598-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254434
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправка та приправа (приправа)- ID: UA-2026-09-01-007556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254431
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка- ID: UA-2026-09-01-007557-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254430
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби ( склопакети та москітні сітки )- ID: UA-2026-09-01-007594-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254427
Комунальне некомерційне підприємство "Очаківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 38442712ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти( сир твердий,сир ксломолочний)- ID: UA-2026-09-01-007589-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254425
Мартинівський заклад дошкільної освіти "Капітошка" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26339167ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -