• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-08-28-011942-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

183 334.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
12
хв
40
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 174eba1c1250415bbdc1109275c03af8
Внутрішній номер закупівлі: 30254441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007605-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Єрмакова Валентина Олегівна 380442936367 YERMAKOVA-VO@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 183 334.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:02 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴183 334.00 Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Проведення навчання для рекрутерів)