• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проведення навчання для рекрутерів

Оголошено тендер

220 000.80 UAH
Номер: 3ff3a9ac8b274fda8764a6e048382eb5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-011942-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 220 000.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення навчання для рекрутерів
Примітки: Додано до плану до плану в зв'язку з відміною попередніх торгів UA-2026-07-14-009315-a.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування: 28.08.2026 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума220 000.80 UAH