• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi укриття, вул. Верховинна, 91 у Святошинському районі м. Києва (додаткові роботи)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

2 380 694.16 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
12
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3fbe5bc331f346c58f3facecb3ff5e8d
Внутрішній номер закупівлі: 30254440
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007611-a   
Замовник: ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Контактна особа: Ігор Шевчук +380444242514, +380444243597 mistsrda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 380 694.16 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 15:02 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 380 694.16 Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi укриття, вул. Верховинна, 91 у Святошинському районі м. Києва (додаткові роботи)