• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi укриття, вул. Верховинна, 91 у Святошинському районі м. Києва (додаткові роботи)

Оголошено тендер

2 856 833.00 UAH
Номер: b168b764868c4a669ac1065d1455b642
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009195-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Замовник: ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ "УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"
Очікувана вартість: 2 856 833.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капiтальний ремонт пiдвальних примiщень житлових будинків для використання пiд найпростiшi укриття, вул. Верховинна, 91 у Святошинському районі м. Києва (додаткові роботи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 01.09.2026 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяСвятошинський
Сума2 856 833.00 UAH