-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-007607-a
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами та з урахуванням змін, внесених Законом України від 27.05.2026 № 4888-ІХ. детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
2 282 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
11
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3f4601564e7a49ed801e0da6e12656c4
Внутрішній номер закупівлі:
30254438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-007607-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 282 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:02 - 17.09.2026 16:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:02 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 282 000.00 Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із під зарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). Код класифікатора ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».