-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Оголошено тендер
2 738 400.00
UAH
Номер:
d496d4c1bdcb43efb4e94c9442bf3ae5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 738 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року).
- ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Примітки:
Протокол_план_УО №192/С від 01.09.2026_зм_16
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
01.09.2026 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із під зарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року).
Кількість
1 робота
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума2 738 400.00 UAH