-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-007085-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240378
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампочка ( ДК 021:2015:31510000-4 - Електричні лампи розжарення )- ID: UA-2026-08-31-007091-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240375
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по об'єкту: "Благоустрій теритотії для облаштування Алеї Слави для вшанув...×-
Роботи по об'єкту: "Благоустрій теритотії для облаштування Алеї Слави для вшанування пам'яті загиблих Захисників і Захисниць України в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області (Капітальний ремонт)"
- ID: UA-2026-08-31-007088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240371
КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41064139ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-007096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240370
Гощанська гімназія Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 22557466ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22820000-4 - Бланки- ID: UA-2026-08-31-007082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240367
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спец...×-
Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2026-08-31-007089-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240366
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45625546ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП А4 Epson, SSD Goodram- ID: UA-2026-08-31-007079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240364
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення оцінки майна, частини навчального корпусу, а саме приміщення спортзалу (№85,86,...×-
Проведення оцінки майна, частини навчального корпусу, а саме приміщення спортзалу (№85,86,87), загальною площею 50,2 кв.м., без урахування вартості земельного компоненту, що знаходяться за адресою: вулиця Гостинець, 37 село Надорожна Івано-Франківського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-08-31-007094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240363
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діагностичні диски для визначення антимікробних речовин- ID: UA-2026-08-31-007078-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240362
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 33141625-7 Діагностичні набориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейн...×-
Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпрo, вул. Братів Гoрoбців , буд. 53-А
- ID: UA-2026-08-31-007073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240361
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні лампи- ID: UA-2026-08-31-007076-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240360
КП Яворівської міської ради "Житлокомунсервіс" ЄДРПОУ: 37288833ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт кабінету фізики (стемлабораторія) Єрківського ліцею ім. В. Чорновола за...×-
Капітальний ремонт кабінету фізики (стемлабораторія) Єрківського ліцею ім. В. Чорновола за адресою селище Єрки, Звенигородського району Черкаської області
- ID: UA-2026-08-31-007074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240358
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЄРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04409358ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до двигунів- ID: UA-2026-08-31-007061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240354
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-007057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240352
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-08-31-007064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240350
Військова частина А0693 ЄДРПОУ: 26615169ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -