-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007089-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 050 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
12
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f4f4e387c4dd46a69cb8dc411559049f
Внутрішній номер закупівлі:
30240366
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007089-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45625546
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, провул. Медичний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аніськина Жанна Eдуардівна 380993065707 zhanna.aniskyna@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:40 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 050 000.00 Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»