-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Оголошено тендер
1 260 000.00
UAH
Номер:
fb339936d16e47f481166b3b38edfe9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008134-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45625546
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, провул. Медичний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі здійснення оцінки впливу на довкілля у межах впливу планованої діяльності «Спеціальне використання лісових ресурсів в порядку
проведення суцільних санітарних рубок та суцільних рубок головного користування» на території Черкаського надлісництва філії «Центральний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
31.08.2026 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 260 000.00 UAH