• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпрo, вул. Братів Гoрoбців , буд. 53-А

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

512 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
21
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 26a5f00d981b4d399ca0c621c4344d83
Внутрішній номер закупівлі: 30240361
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007073-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 512 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:40 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:40 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:40 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴512 000.00 Послуги з благоустрою, а саме: поточний ремонт майданчика з установкою огорожі для контейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпрo, вул. Братів Гoрoбців , буд. 53-А