• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до двигунів

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 12:00)

1 591 789.60 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
19
год
09
хв
32
сек
Гарантія - 47 700.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d2b04141ecf040da88b85bb6a1614f96
Внутрішній номер закупівлі: 30240354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007061-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 591 789.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:43 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:43 - 10.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:43 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 11.09.2026 12:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 591 789.60 Запасні частини до двигунів