-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка медичного обладнання. Повірка водолічильника, Повірка сфігмоманометрів усіх типів....×-
Повірка медичного обладнання. Повірка водолічильника, Повірка сфігмоманометрів усіх типів. Повірка вагг класів точності. Атестація випробувального та іншого обладнання.
- ID: UA-2026-09-04-013210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301867
Комунальне некомерційне підприємство"Тульчинський обласний центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 25497160ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% с/т 350 г, йогурт в асортименті 125 г, ст- ID: UA-2026-09-04-013201-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301864
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-09-04-013197-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301862
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з поточного ремонту мережі теплопостачання корпусу "Г" Закарпатської об...×-
«Послуги з поточного ремонту мережі теплопостачання корпусу "Г" Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська, 22». (Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301859
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992156ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво та сухарі- ID: UA-2026-09-04-013195-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301857
Комунальна установа"Центр господарського обслуговування закладів освіти" Колочавської сільської ради ЄДРПОУ: 46007803ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір...×-
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L
- ID: UA-2026-09-04-013192-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301855
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОКРОВСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33518527ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрубок- ID: UA-2026-09-04-013190-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301854
ВОЛИНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45929031ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перемикач режимів двигуна- ID: UA-2026-09-04-013196-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301853
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з кросфіту серед ветеранів війн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з кросфіту серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-013194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301852
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (Марміт для І страв (3 конфорки); марміт д...×-
Обладнання для закладів громадського харчування (Марміт для І страв (3 конфорки); марміт для І страв (2 конфорки); марміт для ІІ страв (2 конфорки))
- ID: UA-2026-09-04-013185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301851
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20957094ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи- ID: UA-2026-09-04-013191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301850
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24618851ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування первинного (мобільного) укриття із заглибленням в грунт- ID: UA-2026-09-04-013193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301849
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 44921382ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24610000-3 - (Симуляційний пристрій П-18 Актив)- ID: UA-2026-09-04-013163-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301848
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 17:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання металопрокату- ID: UA-2026-09-04-013187-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301847
Комунальне підприємство "БЛАГО ГРОМАДИ" Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44824088ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11, Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №24- ID: UA-2026-09-04-013182-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301846
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-