-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування (Марміт для І страв (3 конфорки); марміт для І страв (2 конфорки); марміт для ІІ страв (2 конфорки))
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013185-a
Країною-походження Товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь чи Ісламська Республіка Іран
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
110 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
42
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
59d77277ac264e688f0145b5b94ba077
Внутрішній номер закупівлі:
30301851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013185-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Лічманюк +380508095508 irene_m58@ukr.net http://kotovskt.odessaedu.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:35 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:35 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:35 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 833.33 Обладнання для закладів громадського харчування (Марміт для І страв (3 конфорки); марміт для І страв (2 конфорки); марміт для ІІ страв (2 конфорки))