• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для закладів громадського харчування (Марміт для І страв (3 конфорки); марміт для І страв (2 конфорки); марміт для ІІ страв (2 конфорки))

Оголошено тендер

133 000.00 UAH
Номер: d22c1bb1bbf94961a5c62ddacb92c16d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-016272-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 133 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для закладів громадського харчування (Марміт для І страв (3 конфорки); марміт для І страв (2 конфорки); марміт для ІІ страв (2 конфорки))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 17:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Марміт для І страв (3 конфорки)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Марміт для І страв (2 конфорки)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Марміт для ІІ страв (2 конфорки)
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільськ
Сума133 000.00 UAH