-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з кросфіту серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013194-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
39 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
35
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a6dc3eded23f4679b1b77cb7b7fbc34e
Внутрішній номер закупівлі:
30301852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013194-a
Замовник:
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26488105
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Іванович Криленко 380931496375 ivankrylenkodsms@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 17:37 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 17:37 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 17:37 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 000.00 Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з кросфіту серед ветеранів війни та військовослужбовців»