-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Робочі станції (ПЕОМ)- ID: UA-2026-08-31-011745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245028
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803709ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з санітарно-гігієнічної обробки приміщень (дератизація, дезінсекція)- ID: UA-2026-08-31-011744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245027
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл; Тумба приліжкова; Шафа для одягу. Меблі для облаштування кімнат у гуртожитку КП Вінн...×-
Стіл; Тумба приліжкова; Шафа для одягу. Меблі для облаштування кімнат у гуртожитку КП Вінницька Транспортна Компанія
- ID: UA-2026-08-31-011750-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245026
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-08-31-011751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245025
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля та зернові- ID: UA-2026-08-31-011743-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245024
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ....×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ БУЛЬВ. ГАВЕЛА ВАЦЛАВА, 49 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-011753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245023
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015 – 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-011752-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245022
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245021
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245020
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бруківка прямокутна 20-10-6, В35, F200, сірий- ID: UA-2026-08-31-011741-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245019
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245018
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустр...×-
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1.
- ID: UA-2026-08-31-011739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245017
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пояса запобіжні згідно ДК 021:2015 код 39520000-3 Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-011740-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245016
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампадки- ID: UA-2026-08-31-011734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245015
Відділ соціального захисту населення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 45880379ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківсько...×-
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-011729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245014
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-