-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011729-a
Термін надання послуги зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
7 223.36
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
59
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5b0e1258f52648669d8d1187baded453
Внутрішній номер закупівлі:
30245014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011729-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталій Надєєв +380676391456 v.nadieiev@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 223.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:32 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:32 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:32 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 223.36 Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області