-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
Оголошено тендер
8 668.03
UAH
Номер:
383eda758d4c4ec4a7df6da7ae97da4a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014116-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
8 668.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них у селі Костів Харківської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума8 668.03 UAH